Renginiai | organizavimas

Šventės

Pirmą kartą savo renginių organizavimo įmonę atidariau būdama 25 metų. Nuo asmeninių nedidelių švenčių, tokių, kaip pasipiršimas, iki 400 asmenų tarptautinės konferencijos su etiketo vingrybėmis. Kuriu scenarijus, meniu, apipavidalinimą ir išties darau tai, kas man sekasi geriausiai – organizuoju. Susisiekite ir aptarsime, kaip galėtume kūrybiškai pažvelgti į Jūsų asmeninės ar įmonės šventės organizavimą.

Daugiau

Pristatau gražių ir gardžių padėklų kolekciją! Naudoju tik kokybiškus, atrinktus produktus. Visos pateikimui skirtos medžiagos yra ekologiškos, tvarios arba daugkartinio naudojimo.   Rūkytos mėsos ir užkandžių padėklas Geriausia iš viso pasaulio: ispaniškas Serano kumpis, itališkas saliamis, itališka Mortadela dešra su alyvuogėmis, karštai rūkyta antienos filė, Kalamata alyvuogės iš Graikijos, 24 mėn. brandinimo lietuviškas sūris „Džiugas“, […]

Daugiau
Velykinė dekoracija

2018-03-31 Labas, Didysis šeštadieni! Paprasta, nebrangi velykinė dekoracija, nors turint omenyje sniegą lauke, gal ne tokia ir paprasta Aš šias samanas turiu jau kokius 3 metus. Nebūtina ardyti miško velėnos kaskart, svarbu sandariai jas sudėti, paslėpti nuo saulės spindulių ir naudoti pagavus įkvėpimui.

Daugiau
Velykiniai zuikučiai

2018-03-30 Idėja, kaip papuošti šventinį Velykų stalą – zuikučiai iš servetėlių. Argi ne miela? Jei nepropaguojate medžiaginių servetėlių, įmanoma pasidaryti ir iš popierinių, nors ausys ir ne tokios didelės gaunasi… Su artėjančiom!

Daugiau